UA-70133819-1
Käyttämäsi selain on vanhentunut. Suosittelemme, että päivität selaimesi ensin uusimpaan mahdolliseen versioon.

 

Seuran hallinto ja sen toimihenkilöt vuonna 2017

 

 

HALLITUS

 

Raimo Lahtinen, puheenjohtaja                    raimo.a.lahtinen@outlook.com                        050-3071092

Veikko Repo, varapuheenjohtaja                  paavoveikko.repo@gmail.com                         045-3434131

Olli Saarinen, sihteeri                                    olli.saarinen@hotmail.fi                                    040-8288580

Reijo Hinkka, jäsen                                        reijo.ej.hinkka@gmail.com                               040-5548160

Reino Laakso, jäsen                                                                                                               040-5335943

Kalevi Leino, jäsen                                         leino.kalevi@gmail.com                                   040-7047730

Ismo Ranki, jäsen                                          ismo.ranki@wippies.fi                                       040-5502729

               

HUUTOKAUPPA JA ARVIOINTI

Raimo Lahtinen, meklari                                 raimo.a.lahtinen@outlook.com                        050-3071092

Lauri Salakari, varameklari                             lauri.salakari@dnainternet.net                         040-5012860

Reijo Hinkka, jäsen                                         reijo.ej.hinkka@gmail.com                               040-5548160

Kalevi Leino, jäsen                                          leino.kalevi@gmail.com                                   040-7047730

Kalevi Kotilainen, varajäsen (osakekirjat)    

Thomas Wennerqvist, varajäsen (mitalit)    

 

Toiminnan tarkastajat

Kim Söderström ja Martti Ollinen (Mika Helttula ja Jarmo Tuhkanen)

 

Webmaster

Olli Saarinen                                                    olli.saarinen@hotmail.fi